Kategorie
Związki

7 sposobów na odzyskanie byłej dziewczyny

Istnieje wiele sposobów, aby odzyskać swoją byłą dziewczynę. Wybór odpowiedniego z nich zależy oczywiście od tego, kim jesteś ty, kim jest ona i jakie były przyczyny waszego rozstania. W tym artykule postaram się omówić najczęstsze błędy, które popełniają mężczyźni, gdy próbują odzyskać dziewczynę. Mam nadzieję, że dzięki temu uda Ci się ułożyć odpowiedni plan działania i osiągniesz sukces. Głęboko w to wierzę!

  • Ten artykuł mówi o tym, jak odzyskać swoją byłą dziewczynę. Jest to przewodnik, dzięki któremu uda Ci się nakreślić własny, indywidualny plan działania.
  • Są 3 kluczowe elementy procesu odzyskiwania swojej ex: 1) Przestań się z nią kontaktować 2) Zacznij pracować nad sobą jako osobą 3) Stwórz plan, jak ją odzyskać.

Choć jest wiele sposobów na to, aby odzyskać swoją byłą dziewczynę, to z doświadczenia wiem, że najskuteczniejszą metodą jest trzymanie się 3 prostych kroków.

Oto one…

Przestań nawiązywać kontakt (w jakiejkolwiek formie)

Najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić tuż po rozstaniu, to kontaktować się ze swoją byłą. Bez znaczenia, czy chodzi tu o wiadomości na Facebooku, DM na Instagramie, SMS czy rozmowę telefoniczną. Jeżeli sądzisz, że możesz się kontaktować ze swoją ex, bo nie zablokowała cię w mediach społecznościowych, to… grubo się mylisz. Gdyby była zainteresowana kontaktem z Tobą, to by nie zrywała. Kontaktując się z nią tracisz czas, a także szanse na to, że zacznie za tobą tęsknić. A to jest kluczem do jej odzyskania w przyszłości.

Jeśli dziewczyna skontaktuje się z Tobą po tym, jak przestaniesz się odzywać (a wcześniej czy później może tak się stać), na pewno nie zaszkodzi, gdy porozmawiasz z nią grzecznie i z szacunkiem. Sam jednak nie inicjuj takiej rozmowy!

Zacznij pracować nad sobą (jako osobą)

Im bardziej pewnym siebie i otwartym się staniesz, tym bardziej atrakcyjny będziesz dla innych dziewczyn. I tym większa będzie szansa, że zwrócą na Ciebie uwagę. A jeśli dziewczyny zaczną na Ciebie spoglądać, to na pewno nie ujdzie to uwadze Twojej byłej.

Pewność siebie bez bycia zarozumiałym jest atrakcyjna. Tak po prostu.

Większość facetów nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie znaczenie ma praca nad sobą, gdy próbuje odzyskać się swoją byłą dziewczynę. Ty nie popełniaj tego błędu. Popracuj nad sobą i…

Zacznij odzywać się do innych dziewczyn! Dzięki temu:

  • przyzwyczaisz się do rozmów z kobietami i poczujesz się zdecydowanie swobodniej,
  • pokażesz swojej byłej, że świetnie sobie radzisz bez niej,
  • będziesz się przyzwyczajać do myśli, że nie musisz koniecznie być ze swoją ex.

Dobra, ale to że przestaniesz się z nią kontaktować i zaczniesz pracować nad sobą nie wystarczy. Musisz jeszcze mieć coś takiego, co nazywa się plan.

Stwórz plan, dzięki któremu odzyskasz swoją byłą

To jest ten moment, gdzie powinieneś skupić całą swoją energię! W pierwszej kolejności, zastanów się, co sprawiło, że Twoja była Cię porzuciła. Następnie musisz wymyślić plan, który pozwoli Ci poprawić błędy, jakie doprowadziły do zerwania. Jeśli wykonasz tę robotę prawidłowo, to będziesz miał szansę na odzyskanie swojej byłej.

Ważna uwaga: Jeśli ona odeszła tylko dlatego, że nie była gotowa na zaangażowanie, to po prostu musisz dać jej mnóstwo powodów, aby zmieniła zdanie. Gorzej, gdy ona spotkała już kogoś innego. Twoja praca będzie wtedy zdecydowanie trudniejsza, bo na drodze stanie ci jeszcze jedna przeszkoda.

Twoje ego.

Twoje ego jest tym, co może Ci uniemożliwić odzyskanie byłej dziewczyny.

Jeśli ona znalazła kogoś innego, to jest najprawdopodobniej ten facet czyni ją szczęśliwą i robi to coś lepiej od Ciebie (na razie). Nie powinieneś pozwolić, aby Twoje ego weszło Ci w drogę. Skup się raczej na tym, co możesz zrobić, aby ją uszczęśliwić.

Sposoby na odzyskanie byłej dziewczyny

Prawdopodobnie myślisz, że to wszystko jest zbyt skomplikowane. I po tym wszystkim, co do tej pory przeczytałeś, nie marzysz o niczym innym, jak o jednej prostej odpowiedzi. Cóż, nie ma tak łatwo.

Jeśli chcesz odzyskać swoją ex, to musisz ułożyć własny plan skrojony dokładnie pod Ciebie. W pierwszej kolejności, musisz znaleźć odpowiedź na jedno niezwykle istotne pytanie…

Dlaczego rozstania się zdarzają?

Rozstania zdarzają się z wielu powodów. Najczęstszymi powodami rozstań są różnice w oczekiwaniach, nieporozumienia na tle finansowym lub kłótnie o to, co może przynieść przyszłość. Czasami jeden z partnerów może chcieć zakończyć związek, aby realizować inne zainteresowania lub znaleźć kogoś innego. Innym razem, ktoś może czuć się wykorzystywany lub niedoceniany.

Pierwszym krokiem do odzyskania byłej dziewczyny, jest zrozumienie powodów, dla których odeszła. Jeśli twoja eks odeszła, ponieważ nie widzi przyszłości z tobą lub jeśli jest to wynikiem nieustannych kłótni, to odzyskanie jej z powrotem może być trudne. Albo nawet – w niektórych przypadkach – niemożliwe.

Co robić po zerwaniu?

Kiedy już zrozumiesz, dlaczego twoja partnerka odeszła, nadszedł czas, aby zdecydować, co zamierzasz zrobić. W pierwszej kolejności dobrze jest dać jej czas na zastanowienie się, czego tak naprawdę chce. Dlatego nie rób nic głupiego. Nie prześladuj jej. Nie błagaj o to, by przyjęła cię z powrotem.

Po prostu – daj jej czas.

Zdobądź uwagę swojej byłej dziewczyny ponownie

Zamiast myśleć o swojej byłej dziewczynie, skup się na sobie. Oto, co mam na myśli:

1. Zmień swój wygląd: Zadbaj o swoje ciało i zacznij ćwiczyć. Idź do fryzjera. Pamiętaj, że sposób, w jaki się ubierasz, wiele o tobie mówi. Jeśli chcesz wyglądać jak osoba, która jest warta powrotu, ubieraj się tak, jak należy.

2. Zmień swoje zachowanie: Musisz pokazać jej, że jest inna strona ciebie, której nikt nigdy nie widziała. Możesz to zrobić poprzez zmianę swojego charakteru i działań, aby stać się kimś, kto zasługuje na jej uwagę ponownie.

3. Pozbądź się toksycznych przyjaciół: Jeśli masz znajomych, którzy mają na ciebie zły wpływ, to może czas spędzać z nimi nieco mniej czasu? Jeśli twoja ex mówi, że twoi przyjaciele są powodem, dla którego zerwała z tobą, to najlepiej będzie, jeśli będziesz trzymał się od nich z daleka przez jakiś czas.

4. Zmień swoją rutynę: Musisz puścić przeszłość w niepamięć i zacząć myśleć o swojej przyszłości. Jeśli nadal żyjesz tak, jakbyście byli parą, to nic z tego nie będzie. Nie czekaj na swoją byłą, lecz spotykaj się z innymi ludźmi.

5. Powiedz jej, dlaczego powinna dać Ci kolejną szansę: Musisz jasno dać jej znać, czego nauczyłeś się z przeszłości i jakie kroki podejmujesz, aby upewnić się, że nic podobnego nie zdarzy się ponownie.

6. Ignoruj fakt, że ona spotyka się z innymi: Jeśli zauważysz, że w życiu twojej byłej dziewczyny pojawiają się nowi faceci, to po prostu zignoruj ten fakt. Wiem, że to trudne. Wiem, że będziesz chciał się na niej odegrać. Taka jest ludzka natura, że próbujemy ranić tych, na których najbardziej nam zależy. Być może ona umawia się z innymi facetami tylko po to, abyś był zazdrosny? Nie daj po sobie poznać, że to działa. Kontroluj swoje emocje.

7. Bądź cierpliwy: Odzyskanie byłej dziewczyny nie nastąpi z dnia na dzień. Ten proces wymaga czasu.

8. Bądź aktywny: Po zerwaniu mogą nawiedzać cię dziwne myśli. Możesz nawet popadać w depresyjne stany, ale… jeśli chcesz, aby twoja była dziewczyna zobaczyła, że się zmieniłeś i dojrzałeś jako osoba, to bardzo ważne, abyś był aktywny. Nie zrobisz na niej wrażenia bez wytężonej pracy nad sobą.

9. Wiedz, kiedy ruszyć dalej: Nie wszyscy są dla siebie stworzeni. Nie każdy może mieć satysfakcjonujący związek. Kiedyś przychodzi moment, kiedy trzeba ruszyć naprzód. Jeśli czas mija, a twoja była dziewczyna nie wykazuje zainteresowania powrotem do ciebie, to po prostu odpuść. Przyj do przodu i nie oglądaj się za siebie!

(—-dalej nie poprawiane—–)

Spraw, by za Tobą tęskniła

Bądź radosny, beztroski i spontaniczny. Staraj się dobrze wyglądać za każdym razem, gdy ją widzisz, nawet jeśli jest to tylko w szkole lub pracy. Upewnij się, że ona wie, że nie ma nikogo innego w swoim życiu. Wszystko to pokaże jej, że skończyłeś z przeszłością i jesteś gotowy iść do przodu z nią.

Co zrobić, gdy ona wciąż jest z innym facetem?

Jeśli twoja była dziewczyna nadal spotyka się z innym facetem , trzeba będzie zrobić jej zazdrosny . Faceci są bardzo wizualne, więc zrobić to poprzez przesłanie zdjęcia siebie na social media jest intymne z inną dziewczyną .

To może nie być najlepszą rzeczą do zrobienia, jeśli ona została ignorując cię. Ale to może nadal działać, ponieważ większość dziewczyn zawsze będzie sprawdzić swoje konto na Facebooku lub Instagramie . I nawet jeśli nie zrobi tego, to i tak pokaże jej, że jesteś bardzo towarzyską osobą i ludzie cię lubią.

Najlepszy sposób, aby odzyskać swoją byłą dziewczynę

Najlepszym sposobem na odzyskanie swojej byłej dziewczyny jest pokazanie jej, że rozumiesz jej uczucia, nie bierz tego tak osobiście i nie naciskaj na nią, aby powiedzieć ci, dlaczego odeszła. Następną rzeczą do zrobienia jest po prostu pokazać jej, że brakuje jej przez bycie tam dla niej, kiedy chce spędzić czas z tobą. To będzie utrzymać linie komunikacji otwarte i dać szansę na uzyskanie swojej dziewczyny z powrotem.

Bądź sobą

Inną rzeczą, o której należy pamiętać, gdy próbujesz odzyskać swoją dziewczynę, jest to, aby nie działać inaczej niż normalnie. Nie udawaj, że kochasz wszystkie te same rzeczy, które ona robi. Nie kłam na temat tego, co myślisz o jej przyjaciołach. To sprawi, że twoja dziewczyna uświadomi sobie, że tak naprawdę nie wie już, kim jesteś, a to może spowodować, że kompletnie straci zainteresowanie twoją osobą.

Jeśli wszystko zawiedzie, zerwij z nią na dobre

Jeśli twój ex-girlfriend wydaje się, że nigdy nie zamierza wybaczyć i wziąć cię z powrotem, może to być czas, aby zerwać z nią. To nie powinno być brane lekko, ponieważ trzeba będzie być gotowy i chętny do poruszania się i nie patrzeć wstecz .

Podobnie wygląda sytuacja, jeśli ona zerwała z tobą, bo nie kocha cię na tyle, aby włożyć pracę, której wasz związek wymaga.

1. Pokaż jej, że ją kochasz i doceniasz!

Pokaż swojemu byłemu, że jesteś naprawdę wdzięczny za wszystko, co dzieliliście razem, i że bez względu na to, co się stało między wami, ona zawsze będzie miała specjalne miejsce w twoim sercu. Jest to jedna z najważniejszych rzeczy do zrobienia, gdy próbujesz odzyskać byłą dziewczynę, ponieważ

2. Nie błagaj o jej powrót

Jeśli próbujesz odzyskać byłą dziewczynę z powrotem, to jest wyraźnie nie jest to dla ciebie łatwe. Ważne jest, abyś nie zachowywał się desperacko lub potrzebująco, błagając ją, aby wróciła

3. Oddalić się od swojej byłej dziewczyny

Powinieneś trzymać się z dala od swojej byłej dziewczyny jak najwięcej na początku. Jeśli ona wie, jak bardzo chcesz ją z powrotem, będzie bardziej zainteresowany w kontrolowaniu sytuacji i mniej zainteresowany powrotem do Ciebie. Oczywiście, nie jest to również dobry pomysł, aby przejść na i data kogoś innego

Jeśli twoja była dziewczyna zerwała z tobą, ale nadal cię kocha

A więc chcesz odzyskać swoją byłą dziewczynę… prawda?

Cóż, ten artykuł będzie mówić o niektórych sposobów, jak odzyskać swoją byłą dziewczynę. Czytaj dalej, jeśli jesteś gotowy! Jeśli twój związek z ex zakończył się źle, nawet z najlepszych wysiłków, aby rozwiązać problemy i uczynić go pracować przez was obu, być może ona już przeniósł się na. Jeśli tak jest, nie próbuj żeby ją odzyskać. Ostatnią rzeczą, jakiej chcesz, jest niezręczny związek z kimś, kto już przeniósł się do innej osoby. Z drugiej strony, jeśli ona po prostu przestała z tobą rozmawiać lub widzieć cię z nieznanych powodów, oto kilka wskazówek, które mogą pomóc.

1. Nie zachowuj się desperacko

To jest naprawdę ważne! Jeśli wyjdziesz na app, aby odzyskać swoją byłą dziewczynę, będzie wiedziała, że jesteś zdesperowany i jedyną rzeczą w twoim umyśle jest ona. Ponadto, jeśli skontaktujesz się z nią cały czas, może to sprawić, że będziesz wydawał się przylegający i potrzebujący.

2. Zachowuj się tak, jakby wszystko było normalnie

Jeśli ona zakończyła twój związek lub przestała się do ciebie odzywać bez wyraźnego powodu, zachowuj się tak, jakby wszystko było w porządku i zostaw ją w spokoju. Ona potrzebuje czasu, aby przemyśleć sprawy i podjąć decyzję, co chce dalej robić. Nie wysyłaj jej przypadkowych wiadomości, zwłaszcza jeśli nie są one pilne!

3. Nastaw się na odpowiedni nastrój

Nie czuj, że jesteś to winien swojej byłej dziewczynie lub że po prostu musisz zmienić swoje zachowanie żeby odzyskać swoją byłą dziewczynę. Nie musisz. To, nad czym musisz pracować, to ogólne odczucia dotyczące twojego związku, w tym, jak ona się z tym czuje.

4. Bądź pozytywny

Nie narzekaj, nie jęcz i nie marudź, gdy rozmawiasz z nią o różnych rzeczach w życiu – zwłaszcza jeśli dotyczy to Twojego związku! Jeśli myślisz, że to sprawi, że sprawi, że będziesz wyglądał jak ofiara, że nie będzie ci zależało.

5. Pokaż jej swoje życie bez niej

Jeśli zostawiła cię bez powodu, pokaż jej, jak wyglądałoby twoje życie, gdyby jej tam nie było i że wszystko jest w porządku i dandy bez niej. Jeśli ona myśli, że ważna część twojego życia zaginęła Może ona próbować ponownie wejść w twoje życie.

6. Zdobądź dla niej odpowiedni prezent

Jeśli twoja była dziewczyna zostawiła cię bez powodu, dostać jej coś, co sprawi, że łatwiej będzie jej dotrzeć, jeśli nadal chce być z tobą. To może być karta lub kilka czekoladek z miłą wiadomością! Ona może podpisz go.

7. Pokaż jej, że zmieniłeś się na lepsze

Jeśli twoja była dziewczyna zostawiła cię, może myśleć, że nie ma sensu wracać, bo jesteś po prostu taki sam jak wcześniej. Zamiast próbować dostać ją do powrotu, pokaż jej, jak bardzo się zmieniłeś, będąc lepszą osobą lub robiąc coś miłego dla

Zakończenie

Istnieje wiele sposobów, aby odzyskać swoją byłą dziewczynę. Zanim jednak zaczniesz podejmować jakiekolwiek kroki w tym kierunku, ważne jest, abyś przestać się z nią kontaktować. To pokaże jej, że poważnie myślisz o zmianie siebie i sprawi, że związek będzie działał ponownie. Gdy zobaczy to zaangażowanie z twojej strony, będzie bardziej skłonna otworzyć komunikację z tobą.

Następnym krokiem jest dla was obojga wzięcie czasu wolnego od siebie, aby rzeczy mogły trochę ostygnąć, podczas gdy on skupi się na sobie indywidualnie – co prowadzi ładnie do trzeciego punktu: zrób plan, jak ją odzyskać!

Napisz, co trzeba poprawić, aby istniała jakakolwiek szansa na pojednanie; następnie zrób wszystko, co powiedziałeś, że się stanie, jeśli dostaniesz taką możliwość. W ten sposób, gdy ona się pojawi znów wiesz, że ona wie, że naprawdę się zmieniłeś. A jeśli rzeczy nie działają zgodnie z planem, przynajmniej pokazałeś jej, jak dobre jest twoje życie teraz

Twoja była dziewczyna prawdopodobnie zmieni zdanie na temat tych powodów, które miała, aby odejść. Dla tych, którzy chcą zwiększyć szanse na ponowne rozpalenie ich związku i posiadanie ich ex dziewczyna z powrotem, można znaleźć więcej wskazówek tutaj.

Teraz, że ona nie jest widząc inny facet, nadszedł czas, aby uzyskać jej uwagę ponownie . Ale nie rób rób to w ten sam stary sposób, który stosowałeś. Jeśli ona nie czuje się już przyciągany lub zainteresowany, to wszystko to nie będzie działać. Musisz pokazać jej, że się zmieniłeś i jesteś teraz inny od tego, kim byłeś wcześniej .

Będąc, że facet ponownie będzie musi mieć tę dawną iskrę, by odzyskać jej zaufanie.